Gruntowne sprzątanie w Kluczach

Nasza firma UniProf specjalizuje się w kompleksowym sprzątaniu zarówno posesji prywatnych, jak i obiektów firmowych na terenie Klucz. Cechuje nas indywidualne podejście do klientów, elastyczność w działaniu oraz najwyższa jakość. Współpracujemy ze sprawdzonym, wyszkolonym personelem, który nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających mieszkańców Klucz.

Specjalistyczne usługi UniProf

Oprócz podstawowego sprzątania domów i biur specjalizujemy się w praniu dywanów i wykładzin profesjonalnym sprzętem. Dodatkowo oferujemy pranie tapicerki mebli pokrytych tapicerką tekstylną i skórą: wersalki, kanapy, fotele i krzesła. Jeśli Twoje auto potrzebuje odświeżenia to również możesz na nas liczyć- zajmujemy się dokładnym myciem aut i ich wnętrz: kokpitu, szyb, tapicerki, dywaników oraz podsufitki. Świadczymy też usługi prasowania odzieży codziennej, wizytowej, roboczej itp.

Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę?

Gwarantujemy usługi na najlepszym poziomie. Korzystamy z najlepszych sprzętów i ze środków czystości z najwyższej półki, co daje znakomite efekty. Pozwól sobie na odpoczynek i relaks, a nam pozostaw kompleksowe sprzątanie!

Top