Sprzątanie Kraków

Dodatkowe usługi sprzątające, na jakie można liczyć współpracując z UniProf Diamond Shine

Klienci z Krakowa i okolic, którzy zdecydują się na usługi sprzątające oferowane przez firmę UniProf Diamond Shine doceniają kompleksowe świadczenia. Mogą liczyć nie tylko na podstawowy zakres prac sprzątających, ale też na możliwość skorzystania z usług dodatkowych.

Jedną z nich jest pranie tapicerki: foteli, krzeseł, kanap i innych elementów umeblowania. Czyszczenie dotyczy także mebli skórzanych. Jedynie systematyczna pielęgnacja pozwala zachować piękny wygląd mebli przez wiele lat. Firma realizująca sprzątanie w Krakowie doskonale zdaje sobie z tego sprawę, wobec czego uwzględniła w ofercie profesjonalne mycie. Jeśli więc na kanapie pojawiły się plamy lub jej kolor wyblakł, warto zdecydować się na taką usługę. Szczególnie zaś, gdy w domu są małe dzieci albo zwierzęta. Kurz i innego rodzaju zabrudzenia pojawiają się przez cały czas, wobec czego użycie skutecznych środków czyszczących przywróci meblom dawny blask.

Pranie dywanów i wykładzin to kolejna usługa na jaką mogą decydować się klienci. Pracownicy Diamond Shine używają mocnych, ale zarazem bezpiecznych detergentów dzięki jakim mogą pozbyć się plam, sierści, a także usunąć nieprzyjemny zapach z elementów tekstylnych. Usługa może zostać zrealizowana u klienta lub w siedzibie firmy.

Poza czyszczeniem mebli i pomieszczeń można też zdecydować się na to, by pracownikom powierzyć pranie. Odwiozą je do pralni, a po odebraniu wyprasują. Ten punkt w ofercie obejmuje również firany. To bardzo wygodne, ponieważ samemu nie trzeba tracić czasu na takie czynności domowe. Zamiast tego, można skupić się na obowiązkach lub odpoczywać.

Jeśli kogoś interesuje wyczyszczenie samochodu, to współpracując z Diamond Shine również może wybrać taką usługę. W tym wypadku można liczyć na:

Firma sprzątająca w każdym tygodniu uwzględnia inne marki samochodów, jakie umyte będą w promocyjnej cenie, dlatego warto sprawdzać profile Diamond Shine w mediach społecznościowych.

Top